Samsung müşteri hizmetleri kalitesizliği

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Elimde 1 TB Samsung'a ait taşınabilir bir disk mevcut ve içerisinde veri depoluyorum. Gün içerisinde veri alışverişi yaparken diskten tık tık hissiyat geldiğini fark ettim ve konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım. Baştaki robot benden ne ile ilgili aradığımı söylememi istedi, ben de "taşınabilir disk" dedim ve beni televizyon(?) departmanına bağladı. Müşteri temsilcisine durumu izah ettim, gerekli yere bağlayacağını söyledi, bir yere bağladı ama nereye bağladı bilmiyorum. Bağlandığım müşteri temsilcisine de durumu izah ettim, o da gerekli yere bağlayacağını ve biraz bekleteceğini söyledi. Tamam dedim, bekledim. Bağlandığım yeni yere tekrar durumu izah ettim, telefon suratıma kapandı. Tekrar aradım, baştaki robota tekrardan aynısını dedim ve tekrar televizyon departmanına bağladı beni. Çıkan müşteri temsilcisine durumu tekrar izah ettim ve arama sebebimin disk olduğunu, ek olarak telefonun suratıma kapatıldığını belirttiğimde beni gerekli yere bağlayacağını ve beklemem gerektiğini söyledi. Bağladı bir yere, oradaki temsilciye durumu tekrar izah ettim ve artık gerçekten bunalmaya başladım. Beni bilgisayar departmanına bağlayacağını söyledi. Bağlandığım yer önce ismimi sordu, söyleyip diskteki durumu belirttim. Bana televizyon bölümüne bağlandığımı, beklemem gerektiğini ve bilgisayar bölümüne aktarılacağımı söyledi. Bilgisayar bölümü yerine televizyona aktarılmışım. Ardından ne oldu dersiniz, bir çalma sesi ve telefon tekrar suratıma kapatıldı. Bu kadar kaliteli bir markanın bu kadar kötü bir müşteri temsilcisi olması çok rahatsız edici, çok kötü bir durum. Samsung gözümde -1 düştü :)

Geri
Yukarı