Vodafone Net Bazı Uygulamalarda İnternete Girmiyor

onurylkn54

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evime Vodafone Net aldım ama bazı uygulamalarda, özellikle Google Play Store'da indirme yaparken indiriyorda kalıyor. Bazı oyunlara giremiyorum. Bazı sitelerdende indirme yapamıyorum. Sorunu çözemedim.
Modem ayarlarında birçok şey denedim ama olmuyor. Acaba QoS ile alakalı olabilir mi ? Ya da başka ne olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun arkadaşımda da var. Oda 5-6 aydır kullanıyor. Bu sorun 5-6 aydır , belkide daha fazla süredir nasıl çözülemiyor ? İdareten Psiphon Handler kullanıyorum şuan ama oda interneti tam hızında kullanmamı engelliyor.

Eşim de Vodafone şirket hattına geçti. Bazı uygulamalar Google Play Store'da mobil bağlantı üzerinden güncelleme yapmıyor. Ben de şaşırmıştım gördüğümde. Demek ki genel bir sorunmuş.

Android 4.4.2 telefonum ve tabletimde var bu sorun. 5.1.1 bilgisayarımda yok ama. Bir yerde de Vodafone'un eski android sürümü kullanan cihazlarda kısıtlama yaptığını okumuştum belkide o yüzdendir ama acil bi çözüm gerek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı