Vodafone Net İnternetin Sürekli Kesilmesi

Uygar Serbest

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık bir aydır internet bağlantısında kopma yaşıyorum. İlk başta hat değerlerinden şüphelenmiştim ama sanırım sorun hat değerlerinde değil. Emin olmak için bu konuyu açıyorum. Ekte belirttiğim hat değerleri normal mi sizce? Ek olarak farklı modem de denedim fakat sonuç aynı. Şimdiden teşekkürler.

Not: Telnet komutlarıyla SNR değerlerini de değiştirdim ama hiçbir kalite farkı oluşmadı.

Dosya Ekleri

• HatDeğerleri.png
    HatDeğerleri.png
    30 KB · Görüntüleme: 206
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık bir aydır internet bağlantısında kopma yaşıyorum. İlk başta hat değerlerinden şüphelenmiştim ama sanırım sorun hat değerlerinde değil. Emin olmak için bu konuyu açıyorum. Ekte belirttiğim hat değerleri normal mi sizce? Ek olarak farklı modem de denedim fakat sonuç aynı. Şimdiden teşekkürler.

Not: Telnet komutlarıyla SNR değerlerini de değiştirdim ama hiçbir kalite farkı oluşmadı.
Hat değerleriniz bu değerler kopma yapması imkansız. Zamanında aynı şey benim başıma gelmişti. Bu sorun genelde port arızasından kaynaklanıyor. Müşteri hizmetlerini arayıp port değişikliği isteyin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini arayıp tekrar konuşacağım. İlk aradığımda yapıcı bir çözüm sunmadılar ki zaten öyle bir çözüm beklemiyordum. Gelişme olursa konuya eklerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı