Vodafone'dan icra takibi mesajı geldi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Vodafone hattını kullanıyorum bugün ilhan duman tarafından bana mesaj geldi gelen mesajı görsele ekledim bu durumda şimdi ne yapmam lazım? Vodafone müşteri hizmetlerine asla bağlanamıyorum 10 kere aradım neredeyse ve bağlanamadım. Vodafone uygulamasını kontrol ettiğim zaman hiçbir borcum bulunmuyor ama ama bana verdikleri numarayı aradğım zaman borcumun olduğunu söylüyorlar ve bayilere gidip ödemem gerekttiğini de söylediler. Ne yapmalıyım?

Şuradan bir sorgulama yap borcun yoksa ne icrası?
Hocam e-devletim yok şuan pttt ye gidip çıkarmadim

Şuradan bir sorgulama yap borcun yoksa ne icrası?

390TL borcum olduğunu söylediler ödesem mi? Sonradan başıma iş gelmesin.

Vodafone'da çalışıyorum, isminizi hemen kontrol ettim ve icra takibinin başlatılmış olduğunu gördüm... Desem inanır mısınız? Ödeyip ödemediğinizi nasıl bilmiyorsunuz ki? Uygulamada yoksa borç yoktur da bayiye gidin 2 dakika.

Yahu borcun var mı yok mu bilmiyor musunuz? Yoksa niye ödeyeceksin? İnternet bankacılığın varsa e-Devlet şifresi al.

Hattım annenim üstüneydi halamın üstüne geçirdik annem benim hatttın sahibiyken borç falan mı vardı acaba bilemiyorum

Vodafone'da çalışıyorum, isminizi hemen kontrol ettim ve icra takibinin başlatılmış olduğunu gördüm... Desem inanır mısınız? Ödeyip ödemediğinizi nasıl bilmiyorsunuz ki? Uygulamada yoksa borç yoktur da bayiye gidin 2 dakika.
Bugün gitme şansım yok yarın bakayım bi

Yeni konular

Geri
Yukarı