Voicemod runtime error alıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

melihberbr

Femtopat
Merhabalar Voicemod Yüklemeye çalısıyorum fakat setup hatası Almaktayım Process Monitor oluşturdum aşağıda Vermiş olduğum linkten Bula bilirsiniz yardımlarınız için teşekkür ederim...

Ek Açıklama 2020-08-01 181912.jpg

Raporda bir şey bulamadım. Installer neden Temp klasörüne kurulu, siz mi seçtiniz?

Zayıf bir çözüm ama Temp klasörünü temizleyip tekrar dener misiniz? Bazı silinemeyen dosyalar olabilir onların kalmasında sakınca yok.

merhaba, aynı sorunu ben de alıyorum fakat bende farklı bir rakam veriyor (205:994). ProcessMonitor log'umun linki burada:

<hr>

sorun şöyle başladı:
Voicemod'u 1.2.7.2 sürümünde indirmiştim ilk, ve sıkıntı olmadan kurulum yapıp programı kullanmıştım. Hatta 2.0 versiyonuna kadar program içinden güncelleme yaparak ilerlemiştim fakat son versiyona güncelleme yapmaya çalışınca kurulumda hata almaya başladım.
Ben de programı komple silip tekrardan indirmeyi denedim ama nafile, yine aynı hatayı aldım.

merhaba, aynı sorunu ben de alıyorum fakat bende farklı bir rakam veriyor (205:994). ProcessMonitor log'umun linki burada:

<hr>

sorun şöyle başladı:
Voicemod'u 1.2.7.2 sürümünde indirmiştim ilk, ve sıkıntı olmadan kurulum yapıp programı kullanmıştım. Hatta 2.0 versiyonuna kadar program içinden güncelleme yaparak ilerlemiştim fakat son versiyona güncelleme yapmaya çalışınca kurulumda hata almaya başladım.
Ben de programı komple silip tekrardan indirmeyi denedim ama nafile, yine aynı hatayı aldım.
Malesef aynı hatayı ben de alıyorum. Dün akşam sorunsuz bir şekilde program çalışırken bugün bilgisayarı açtığımda güncelleme geldiğini gördüm ve ardından bu hatayla karşılaştım. Umarım sorunu giderebiliriz.

@turret001 ve @batuhandmrc ayrı konular açmanız gerek. Burada sadece konu sahibinin sorununu çözebiliriz.

evet bende de var 205:994 oooofff yhaaaaa güncellemeyi mi bekliycez şimdi yanii!! başka bi çözümü yok mu bunun?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-08-21 191619.png
    Ekran görüntüsü 2020-08-21 191619.png
    3,3 KB · Görüntüleme: 62

Yeni konular

Geri
Yukarı