Voidu Güvenilir mi?

Çözüm
Güvenilir, mesai saati dışında (gece vakti) almama rağmen kod anında geldi.
Insanin paraya kiyip sistem toplayasi geliyor boyle fiyatlari gorunce. Gecen internet kafe de oynamistim bu oyunu gercekten eglenceli. Hele bir de arkadasiniz olacak yaninizda super sarar. :D Keske hic oynamasaydim bu oyunu. Hehehe. :D

Insanin paraya kiyip sistem toplayasi geliyor boyle fiyatlari gorunce. Gecen internet kafe de oynamistim bu oyunu gercekten eglenceli. Hele bir de arkadasiniz olacak yaninizda super sarar. :D Keske hic oynamasaydim bu oyunu. Hehehe. :D
Bir süre sonra 2 saatte 1 adam görmekten ve gören adamın anlamsız bir şekilde hemen öldürmesinden sıktı artık.

Haritası çok devasa ondan dolayı. :D

Sadece oda değil. Oyunda herkes rastgele yere iniyor bir kere zaten herkes aynı ekipmanla başlamıyor. Ve nerede ne çıkacağı belli değil. Silah bulursun 10 dakika gezersin bir mermi bile bulamazsın o ara biri seni öldürür. Başkası bir iner silah, mermi, zırh, bandaj her şey çıkmıştır. Harita devasa olduğu için backstep yeme olasılığın çok yüksek. Bir eve girip pusanlar mı dersin trolleyenler mi tonla insan var. Hepsinin oynayışında farklı. Şans işi yanı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı