Volta VSM alınır mı?

Bende onu almayı düşünüyorum ama galiba scooter almak daha mantıklı yani hız için scooterler 45 kadar çıkıyor ama Volta 35.

BİM'e gelmişti 3 yıl önce. İlk alanlardanım. O dönem 1999 TL'ydi. Bana göre biraz altımda oyuncak gibi duruyordu. İlk zamanlar aldığıma da pişman olmuştum. Neden bunu aldın gibi şeylerle karşılaşıyordum ilçeyi dolandığımda millet bana bakıyordu. Son zamanlarda herkeste var ve herkes severek kullanıyor ve eskisi kadar dikkat çekmediği için ben de rahatlıkla ve severek kullanıyorum. Ufacık bir şey için arabayla gitmek yerine 2 dakikada işini halledip geliyorsun. Bataryası gayet yeterli. 68 kiloyum beni yokuşlarda bile uçuruyor. 3 yıldır batarya değişimi olmadı. Çok çok aktif de kullanmıyorum ama gayet kullanılabilir. Şimdi fiyatına baktım 8500 lira. Çok pahalı bana kalırsa. Ama kullanım bakımından iyi.

BİM'e gelmişti 3 yıl önce. İlk alanlardanım. O dönem 1999 TL'ydi. Bana göre biraz altımda oyuncak gibi duruyordu. İlk zamanlar aldığıma da pişman olmuştum. Neden bunu aldın gibi şeylerle karşılaşıyordum ilçeyi dolandığımda millet bana bakıyordu. Son zamanlarda herkeste var ve herkes severek kullanıyor ve eskisi kadar dikkat çekmediği için ben de rahatlıkla ve severek kullanıyorum. Ufacık bir şey için arabayla gitmek yerine 2 dakikada işini halledip geliyorsun. Bataryası gayet yeterli. 68 kiloyum beni yokuşlarda bile uçuruyor. 3 yıldır batarya değişimi olmadı. Çok çok aktif de kullanmıyorum ama gayet kullanılabilir. Şimdi fiyatına baktım 8500 lira. Çok pahalı bana kalırsa. Ama kullanım bakımından iyi.

Dostum en son kaç yapıyor elektrikli scootermi sence vsm mi bir de ben 10 bine buldum 8500 TL'ye nerede satılıyor.

Scooter da oturmuyorsun. Ama bunu da elinde taşıyamiyorsun. 30-35 KM/S arası yapıyor maksimum. Pedallarini ve zincirini sökmeni tavsiye ederim çünkü zarardan başka işe yaramıyor.

Scooter da oturmuyorsun. Ama bunu da elinde taşıyamiyorsun. 30-35 KM/S arası yapıyor maksimum. Pedallarini ve zincirini sökmeni tavsiye ederim çünkü zarardan başka işe yaramıyor.

Bu çocuk kilidi olmadığı hali değil mi peki ben bir motorcuda beyine yazılım atsam ne kadar tutar.

Yazılım yok beyninde bir kablo var onu söküyorsun. Gidip dünya para verme yazılım filan yalan. Çocuk kilidiyle 10 km/s filan yapıyor hatta o kadar yavaş ki yer cekimin etkisiyle yan yatıyor. Çocuk kilidiyle kullanilmaz anlayacağınız

Yazılım yok beyninde bir kablo var onu söküyorsun. Gidip dünya para verme yazılım filan yalan. Çocuk kilidiyle 10 km/s filan yapıyor hatta o kadar yavaş ki yer cekimin etkisiyle yan yatıyor. Çocuk kilidiyle kullanilmaz anlayacağınız.

Aklımdaki soruları yanıtladığın için teşekkür ederim önümüzdeki ay inşallah alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı