Volvo XC90 2020 İncelemesi

Range'e 2.5 milyon verenlere acıyorum XC90 varken...
Aslında çok mantıklı. Bayide aşık olduğu biri çalışıyordur, sık sık görmek için en dikkat çekmeyecek bahanelerden biri Land Rover marka araç almak. Her arıza çıkardığında bayide sık sık göründüğünde neden geldiğini soran olmayacak, nedeni malum.

Herkesin hayatına kimse karışamaz. :D

Geçenlerde aynı motoru kullanan V90 Cross Country ile tampon yapma gafletine düştüm. Adam benle dalga geçti resmen ara hızlanmalarda. 1,6 dizel 136'lık Insignia resmen ayağına kapandı. Ama sürücü tipik Volvo sürücüsüydü. Yarım saat boyunca efendi efendi otuz metre mesafeyle 200 üstü yapıştırdık.

Range Rover ile bunun kitlesi çok farklı. Range Rover parayı yeni bulan topçu, tahsilatçı, esnaf takımının radarındayken; Volvo burjuvaların radarında. Güzel araç, keyifli sürmeler...
Range'a 2.5 vereceğine bunu almak daha mantıklı. Range rover birazcık görmemiş arabası gibi geliyor bana.
Aslında çok mantıklı. Bayide aşık olduğu biri çalışıyordur, sık sık görmek için en dikkat çekmeyecek bahanelerden biri Land Rover marka araç almak. Her arıza çıkardığında bayide sık sık göründüğünde neden geldiğini soran olmayacak, nedeni malum.

Bilemem hocam. :D
Ama bir kızı görmek için de 2.5 verilmez. :D
Elinize sağlık ancak arabanın 0-100 hızlanması 7.6 saniye.
Pardon haklısınız, kendim 0-100 kronometre tutarak yapmadım. Fabrika verisine baktım, bizimki b5 ama ben T8 verisine bakmışım. Bu arada fabrika verisine göre maksimum hız 220, ama 230 civarına kadar çıkıyor. Bu gün kendim 0-100 deneyip yazarım.

Böyle zenginlik olsun da yaparız, tabii ki önce 3 milyona değecek güzel bir hanımefendi bulmak lazım çalışan :D Fakirin yüzü gülür mu oldu :D

Böyle zenginlik olsun da yaparız, tabii ki önce bayide çalışan güzel bir hanımefendi bulmak lazım :D Fakirin yüzü gülür mu oldu :D
Fakirin yüzü gülür mü? :D
Böyle zenginlik olsun da yaparız, tabii ki önce 3 milyona değecek güzel bir hanımefendi bulmak lazım çalışan :D Fakirin yüzü gülür mu oldu :D
Kız arkadaşın umarım görmez. :D

Geri
Yukarı