Vooka Troll klavye alınır mı?

Memnun musun? 5 ay önce almıştım bu ayın 30'unda son taksitini ödeyeceğim. Ben de en ufak bir sorun bile yok çok şükür. Bir ara M tuşu zor basıyor gibi olmuştu ama şu an düzeldi.

Daha yeni aldım, bence güzel kötü bir yanı yok.

RGB önemliyse Fizz alın yay sesiyle kullanın. Ya da RK61 alıp ömürlük kullanabilirsiniz.
Evet RK61'de çok iyi bir seçenek. Türkiye'de 1300-1400₺ civarında satılsa stoğu sürekli tükenir.

Daha yeni aldım, bence güzel kötü bir yanı yok.
Vallahi benim de çok hoşuma gitti. Şeker gibi klavye. Acaba diğer renk seçeneğini alıp tuşlarının rengini değiştirip bir tane full beyaz bir tane de full gri mi yapsam diye düşünüyorum :D

Evet RK61'de çok iyi bir seçenek. Türkiye'de 1300-1400₺ civarında satılsa stoku sürekli tükenir.

Vallahi benim de çok hoşuma gitti. Şeker gibi klavye. Acaba diğer renk seçeneğini alıp tuşlarının rengini değiştirip bir tane Full beyaz bir tane de Full gri mi yapsam diye düşünüyorum :D

İleride switch falan da değişeceğim. Birkaç şey değişip denemeler yapacağım.😁😁

Geçen Akko'nun 800'den satılan switchleri 300'e düştüğünde almayı çok istemiştim ama uyumlu değil diye almamıştım. Sen hangi switchleri düşünüyorsun?

Bilmiyorum :D bakacağım. Varsa aklında bakabilirim.

Geçen Akko'nun 800'den satılan switchleri 300'e düştüğünde almayı çok istemiştim ama uyumlu değil diye almamıştım. Sen hangi switchleri düşünüyorsun?
K617 5 pin değil mi uyumlu olması lazım.

K617 5 pin değil mi uyumlu olması lazım.
Yurt dışı şart değilse K617 yerine Z11 çok daha iyi bir seçenek.

Geri
Yukarı