VPN olmadan FIFA Mobile'a girilemiyor

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Normalde bizim internette sıkıntı yok ancak şu an memlekette olduğum için dedemgilin modemine bağlıyım. Burada da hiçbir şekilde FIFA Mobile'a giremiyorum. VPN açmam gerekiyor ancak açsam bile çok yavaş oluyor internet. Bunun bir çözümü var mı? VPN olmadan girdiğimde introdan sonra derleme hatası veriyor.

Büyük ihtimalle internet kısıtlıdır. Kısıttan kastım çocuk kilidi vb. tarzı bir kısıt. Bunu kaldırmanız gerekiyor. İster müşteri hizmetlerini arayarak isterseniz de firmanın internet sitesinden hesabınızla (internet kimin üzerineyse onun bilgileriyle) giriş yaparak kaldırabilirsiniz.

Büyük ihtimalle internet kısıtlıdır. Kısıttan kastım çocuk kilidi vb. tarzı bir kısıt. Bunu kaldırmanız gerekiyor. İster müşteri hizmetlerini arayarak isterseniz de firmanın internet sitesinden hesabınızla (internet kimin üzerineyse onun bilgileriyle) giriş yaparak kaldırabilirsiniz.
Hocam teşekkürler fakat gerek kalmadı artık. Biz döndük evimize. Artık o onların problemi oldu :D Bizim internet iyi o konuda. Sıkıntı çıkarmıyor. Misafirliğe falan gittiğimizde bayağı uğraşıyorum ama :(

Geri
Yukarı