Çözüldü Watch Dogs 2'de gölgelerde titreme oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

burakcan1234

Femtopat
Daha fazla  
RAM
DD5 4800MHZ 8GB
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
RYZEN 7 7735HS
Oyun oynarken çektiğim videodaki gibi her zaman gölgelerde titreme oluyor. Sabahları çok oluyor, geceleri gölgelendirme az olduğu için fazla olmuyor. Fakat acil yardım lazım, oynanmıyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyun oynarken çektiğim videodaki gibi her zaman gölgelerde titreme oluyor. Sabahları çok oluyor, geceleri gölgelendirme az olduğu için fazla olmuyor. Fakat acil yardım lazım, oynanmıyor. Nasıl çözebilirim?

Oyunda boyle bir problem mevcut. Silip yuklemeyi deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya da ondan once bu konudaki dosyayi indirip x64'un icindekileri oyunun bin dosyasinin icine atip deneyebilirsiniz. Ancak online aktif olmuyor. Bende 4070 var ve cozum bu diye hatirliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ya da ondan once bu konudaki dosyayi indirip x64'un icindekileri oyunun bin dosyasinin icine atip deneyebilirsiniz. Ancak online aktif olmuyor. Bende 4070 var ve cozum bu diye hatirliyorum.

Çözüm
Ya da ondan once bu konudaki dosyayi indirip X64'un icindekileri oyunun bin dosyasinin icine atip deneyebilirsiniz. Ancak Online aktif olmuyor. Bende 4070 var ve cozum bu diye hatirliyorum.

Kanka yardımın için teşekkürler Xbox Game Pass'den oynuyorum da silip yükledim düzelmedi bir de Xbox'dan indirdiğim için bin dosyasını bulamadım Xbox'tan indirince bu bin dosyası nerede oluyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka yardımın için teşekkürler Xbox Game Pass'den oynuyorum da silip yükledim düzelmedi bir de Xbox'dan indirdiğim için bin dosyasını bulamadım Xbox'tan indirince bu bin dosyası nerede oluyor acaba?

Hocam bilmiyorum internette bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı