Watch Dogs'un PC Sürümü için Video Yayınlandı!!

Ha geldi, ha gelecek derken, Ubisoft, Watch Dogs'un PC için videosunu yayınladı. Videoda, Nvidia grafik kartların özel teknolojileri ile oyuna nasıl apayrı bir hava, grafik kalitesi kattıkları gösterilmekte. Her ne kadar yeni nesil konsollarda 1080p( PS4 ), XboxOne(900p) çalışacak olsa da PC sürümünün kalitesi ve gücü tekrar bu video ile gösterilmiş oldu. Hikayesi de bir o kadar güzel olursa, oyunun bizde ayrı bir yere sahip olacağı kesin. Oyun, 27 Mayıs 2014 tarihinde rafları süslemek için gün sayıyor. Lafı fazla uzatmadan, sizi bu grafik şöleni videosu ile yalnız bırakıyorum. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Watch-Dogs-Ubisoft-Cover.jpg

Şefik, Fırat olsa anlarımda, Emre' ye torpil geçmeleri şekil olmuş :) Çıksa da bize alsak...

Güzel bir oyuna benziyor. Hemen almayı düşünüyorum ama, birde port faciası bir oyun olmasından korkuyorum. Oyun tam olarak çıksın, 1 ay kadar bekleyip yorumlara göre hareket edeceğim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı