Çözüldü WD blue hard disk ilk başlatmada çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kl0prax

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
SSD veya HDD modeli
WD3200AAJS
Merhaba.

Elimdeki WD blue hard disk bilgisayarı ilk çalıştırmamda çalışmıyor. Bilgisayarı 5-6 kez resetlersem ya da güç kablosunu sök tak yaparsam anca çalışıyor. Diskten dönme sesi gelsede bilgisayar okumuyor. Başka bilgisayarda denedim sonuç aynı. Disk sağlıklı gözüküyor.

Merhaba.

Elimdeki WD blue hard disk bilgisayarı ilk çalıştırmamda çalışmıyor. Bilgisayarı 5-6 kez resetlersem ya da güç kablosunu sök tak yaparsam anca çalışıyor. Diskten dönme sesi gelsede bilgisayar okumuyor. Başka bilgisayarda denedim sonuç aynı. Disk sağlıklı gözüküyor.
sata kablosuhasarlıdır değiştir yada anakarttaki sata kablosunun takılı olduğu portu değiştir

Merhaba.

merhaba. aynı sorunu ben de yaşıyorum. çözebildinizmi acaba ? wd blue benimki de. garantisi bu ay doldu sonra bozuldu.

Geri
Yukarı