WD Green SSD'yi garantiye göndermek

Cronick

Kilopat
Merhaba dostlar kullandığım WD Green 120GB SSD bozuldu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Garanti süresi devam ediyor WD'nin sitesinden RMA kaydı yaptırdım verdikleri adres.

Barsan global lojistik hastane mAh.
Orgeneral nurettin baransel Cad.
Hadimkoy.
İstanbul, turkey,
Contact Phone number:

Buradan nasıl kendilerine ulaşacak anlamadım. Adres eksik sanırım, daha önce tecrübe etmiş olan birisi varsa lütfen yardımcı olsun.

Nereden almıştınız SSD'yi? Faturası duruyor ise üzerinde adres yazıyor olması gerekir. Eğer bir mağaza veya Online satış mağazası ise onlar ile iletişime geçerek garantiye yollatabilirsin.

Buna benzer bir konu açılmış. Kargoyu siz ödeyip, yazılı adrese göndermeniz gerekiyor anladığım kadarı ile.

Nereden almıştınız SSD'yi? Faturası duruyor ise üzerinde adres yazıyor olması gerekir. Eğer bir mağaza veya Online satış mağazası ise onlar ile iletişime geçerek garantiye yollatabilirsin.

Her şeyi duruyor garanti belgesi faturası Online almıştım PttAVM'den 2019'da. Kargoyu bizim ödememiz çok saçma geldi şu an bu nasıl garanti servisi anlamadım.
Buna benzer bir konu açılmış. Kargoyu siz ödeyip, yazılı adrese göndermeniz gerekiyor anladığım kadarı ile.

Evet öyleymiş çok teşekkür ederim bu arkadaşa ulaşmam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı