Web sitem nasıl olmuş?

Zer1

Hectopat
Daha fazla  
Hep istemişimdir böyle bir şey yapmak ama aklıma bir konu fikir gelmiyordu. Son 3-4 aydır buna merak salmıştım ama nedense her defasında erteliyordum. Eleştirmekten çekinmezseniz sevinirim ona göre film eklemeye devam edip domain bağlamayı düşünüyorum ayrıca tasarım olarak zombi teması mı yoksa gerilim temasını mı tercih etmemi önerirsiniz? Teşekkür ederim ayrıca, ana sayfadaki arka planı buradan bir konuda görüp beğendim umarım sorun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renk geçişlerini biraz daha soft yapsan ve yazıdaki puntoyu düşürsen daha kaliteli bir görüntü elde edersin. Bardaki başlıklar çok yakın ve görünür değil. Ne kadar müdahale edebiliyorsun bilmiyorum ama hover ekleyebilirsin.

Birkaç düzeltme yapıldığında güzel bir site olabilir, teması hoş.

Herkese fikirleri için teşekkür ederim. Ama merak ettiğim bir şey var yorumlarınızı zombi temasına göre mi yaptınız yoksa gerilime göre mi çünkü gerilimde başlık dışında uyumsuz olan bir yer yok gibi görünüyor.

Hep istemişimdir böyle bir şey yapmak ama aklıma bir konu fikir gelmiyordu. Son 3-4 aydır buna merak salmıştım ama nedense her defasında erteliyordum. Eleştirmekten çekinmezseniz sevinirim ona göre film eklemeye devam edip domain bağlamayı düşünüyorum ayrıca tasarım olarak zombi teması mı yoksa gerilim temasını mı tercih etmemi önerirsiniz? Teşekkür ederim ayrıca, ana sayfadaki arka planı buradan bir konuda görüp beğendim umarım sorun olmaz.

Fena değil güzel olmuş ellerine sağlık.

Hocam renkten renge atlamışsınız, kötü olmuş. Biraz alta inince asıl yazı gözüküyor (İzleyecek Film Bulamıyor Musun? yazısı.), bu yazıyı başa sabitleseniz daha ilgi çekici olur. Araba resmi ne alaka? Bunlar dışında güzel ve denemene göre harikulade.

Geri
Yukarı