Website oluşturma

WordPress ile yapılabilir hatta blogspot bile olur aslında.:) biraz amatör durur ama. Alan adı için her türlü para ödemeniz gerekir bu arada.telefonbayi.net şeklinde falan alacaksanız yıllık ücret şart. Ama telefonbayisi.blogspot.com gibi ücretsiz kalsın isterseniz para vermenize gerek kalmaz.

Aynen bir sorun olmaz Instagram biolarına ekleyip link paylaştıracagım bazı sayfalara kitleye daha iyi hitap etmek için face, instada hesaplar zaten var bir sitede olsun istiyoruz ücretsiz olacaksa tabii.

Ticari sitelere ücretsiz izin verilmeyebilir. Kullanım koşullarını okumakta yarar var.
Wordpress veya Drupal araştırabilirsin.

Ticari sitelere ücretsiz izin verilmeyebilir. Kullanım koşullarını okumakta yarar var.
WordPress veya Drupal araştırabilirsin.

E-ticaret falan olmayacak insanlar ne yaptığımıza bakacak hangi telefonların mevcut olduğuna almak veya sorgulamak isterlerse sadece iletişim bilgimizden ulaşacak bu kadar

E-ticaret falan olmayacak insanlar ne yaptığımıza bakacak hangi telefonların mevcut olduğuna almak veya sorgulamak isterlerse sadece iletişim bilgimizden ulaşacak bu kadar
Ama siz bir Ticari kurum oluyorsunuz, o nedenle sözleşme şartlarını okumakta yarar var. Kesin öyledir demiyorum. Çünkü kendim okumadım.

Wordpress'in ücretsiz web sayfalarına eskiden bir tek üyeler erişebiliyordu. Şimdi nasıl bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı