Whatsapp Destekli Klavyeli Telefon Önerisi

Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Whatsapp destekleyen klavyeli bir telefona ihtiyacim var.
Aradıgım ozellikler;
-Whatsapp desteği
-Uzun şarj süresi (en azından 2 gün gitsin)
-SD kart girişi ve 3.5mm jack girisi olmasi.
-Android olmaması

Böyle bir telefon sanırım yok. Ya da ben bulamadım, baya bir arastirma yaptim. Whatsappın destegi kesmesi vs.

Telefonu 2. el alacağım maksimum 150TL olmalı.
Tavsiyeler icin simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia E5 telefonumda önceden WhatsApp vardı fakat artık bitti. Sanırım Nokia'da bulunmayabilir fakat Blackberry'de olacaktır. Ama onlar da bugün yarın desteklemeyebilir.

Ayrıca buradan hangi Blackberry telefonların desteklendiğine bakabilirsin: WhatsApp Yardım - Hangi BlackBerry cihazlar destekleniyor?

Edit: Linkten de anlaşılacağı üzere "31 Aralık 2017" tarihinden itibaren destek çekilmiş Blackberry OS'dan.

Edit 2: WhatsApp Yardım - Hangi Nokia cihazlar destekleniyor? bu linkten de anlaşılacağı üzere Nokia telefonlar da (Symbian) 31 Aralık 2018'e kadar desteklenecek. Telefon modelleri linkte var. 1 yıllık bir yatırım olacak yani 150 TL için değeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı