Whatsapp konuşma geçmişini farklı iCloud hesabına aktarma

ManiacKiller

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Supervisor
Ben şu an kullandığım iCloud hesabımı belli nedenlerden dolayı değiştirmek ve yeni bir hesap açmak istiyorum. Yeni açacağım iCloud hesabıma önceki iCloud hesabımın whatsapp konuşma geçmişimi nasıl aktarabilirim?

Not: Telefona aynı zamanda sıfırlama yapılacak yani her şey gidecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an kullandığım iCloud hesabımı belli nedenlerden dolayı değiştirmek ve yeni bir hesap açmak istiyorum. Yeni açacağım iCloud hesabıma önceki iCloud hesabımın whatsapp konuşma geçmişimi nasıl aktarabilirim?

Not: Telefona aynı zamanda sıfırlama yapılacak yani her şey gidecek.
Tek yolu şu. Yedeklenecek veriler telefondayken yeni ICloud hesabına geçersin sonra yedekleme yaparsın mesajları sonra geri yüklersin geri gelir başka yolu yok.

Tek yolu şu. Yedeklenecek veriler telefondayken yeni ICloud hesabına geçersin sonra yedekleme yaparsın mesajları sonra geri yüklersin geri gelir başka yolu yok.
O şekilde mesajlar gelmiyor maalesef. Uygulamalara yeni icloud hesabıyla giriş yapıyor. Önceki hesaptan kalma bilgilere erişemiyoruz.

Zaten dediğim o. Uygulamalardaki verileri anca yeni hesaba yedekleyerek tekrar kullanabilirin. ICloud yedekleri hesaplar arasında taşınamıyor. Yedekten mesajları geri alıp daha sonra yeni ICloud hesabına girip oraya yedekletme gibi birşey yapabilirsin anca. Benim kullandığım zamanlar işe yarıyordu.

Zaten dediğim o. Uygulamalardaki verileri anca yeni hesaba yedekleyerek tekrar kullanabilirin. ICloud yedekleri hesaplar arasında taşınamıyor. Yedekten mesajları geri alıp daha sonra yeni ICloud hesabına girip oraya yedekletme gibi birşey yapabilirsin anca. Benim kullandığım zamanlar işe yarıyordu.
Teşekkürler deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı