WhatsApp Plus kullanımı sonrası WhatsApp doğrulama kodu gelmiyor

Yeyith

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
İngiliz Dil Edebiyatı Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba. Ben neredeyse 1.5 yıldır falan WhatsApp Plus kullanıyorum ve bugün 1 saatlik uzaklaştırma yediğimi gördüm. Ben de dedim madem uzaklaştırma yiyecek kadar ciddi bir mesele orijinalini yükleyeyim. Gittim WhatsApp'ı Play Store'dan indirdim Plus'u sildikten sonra ama bu sefer de kod gelmiyor. Telefonuma aramıyor da aynı şekilde bunu gidip teknik desteğe yazınca da:
"Merhaba,

Kullandığınız veya hakkında soru sorduğunuz uygulama, WhatsApp'ın resmi olmayan, yetkisiz bir sürü müdür"

Diye mesaj geliyor e postama. Ama sorun şurada ki orijinal sürümden deniyorum. Telefonumdan köklüce kaldırmama rağmen WhatsApp ile ilgili her şeyi hala aynı sorun devam ediyor. E gidip teknik desteğe falan da yazamıyorum çünkü otomatik sistem bana habere bu cevabı veriyor. Yardımı dokunan olursa sevirinim.

Arkadaşlar merhaba. Ben neredeyse 1.5 yıldır falan WhatsApp Plus kullanıyorum ve bugün 1 saatlik uzaklaştırma yediğimi gördüm. Ben de dedim madem uzaklaştırma yiyecek kadar ciddi bir mesele orijinalini yükleyeyim. Gittim WhatsApp'ı Play Store'dan indirdim Plus'u sildikten sonra ama bu sefer de kod gelmiyor. Telefonuma aramıyor da aynı şekilde bunu gidip teknik desteğe yazınca da:
"Merhaba,

Kullandığınız veya hakkında soru sorduğunuz uygulama, WhatsApp'ın resmi olmayan, yetkisiz bir sürü müdür"

Diye mesaj geliyor e postama. Ama sorun şurada ki orijinal sürümden deniyorum. Telefonumdan köklüce kaldırmama rağmen WhatsApp ile ilgili her şeyi hala aynı sorun devam ediyor. E gidip teknik desteğe falan da yazamıyorum çünkü otomatik sistem bana habere bu cevabı veriyor. Yardımı dokunan olursa sevirinim.

Aynı bildirim bana da geldi bende orijinale geçiş yaptım. 1 saatlik uyarının bitmesini beklediniz mi?
Ben bekleyip geçmiştim.
Büyük ihtimalle 1 saatlik kısıtlama kalkması sonrasında sorununuz çözülecektir

Şöyle bir sıkınıt var ki ben o 1 saatlik olayı beklemek yerine gittim orijinali indirdim ama bu sefer de bu sorunla karşılaştım ama o 1 saatlik banın üzerinden 5-6 saat geçmiştir.

Cozebildiniz mi hocam.

Cozebildiniz mi hocam aynı sorun var bende de.

Normal kullanıyorum artık nasıl çözdüğümü ise pek hatırlamıyorum sanırım 2. bir telefona takmıştım kartımı ya da beklemiştim tam bir şey söyliyemiyeceğim ama artık wp Plus kullanmıyorum.

Geri
Yukarı