WhatsApp üzerinden sürekli aramaya başlayan yabancı numaralar

"Kesinlikle ülkemizdeki herhangi bir vatandaşımızın verisinde bir sızıntı yoktur. Hepsi güvenli bir şekilde saklanmaktadır. 🤓"

Durum bu hocam da ekmeğimizle oynamayın 😔, en alttakinin numarasını verirseniz çok büyük sevap işlersiniz.

Hocam siz isteyin yeter ki numaraları salayım hemen 😂😂

Beni 2 kere aradılar 1 kere yazdılar, yazana sövdüm engelledi hemen, nereden buluyolar arkadaş, 1 kişi değil 2 kişi değil kaç kişinin başına gelmiş ne bu rezillik yahu?

Kesinlikle katılıyorum ya tam bir rezillik bu şekil devam ederse artık mecburen numara değiştirmek lazım olacak.

Dünden beri 3 farklı yabancı numara WhatsApp üzerinden beni aramaya başladı bu ne iş arkadaşlar fikri olan var mı?

Eki Görüntüle 1873229

Bende dün bir video indiriyordum virüslü olduğunu anladım video inmeden iptal ettim Kaspersky'dan BitDefender'dan falan taradım bir şey demedi ama ben yine korktum virüs vardır diye ve az önce beni de aramış birisi 2 defa acaba virüs var ve ondan dolayı mı öğrendiler.

Bende dün bir video indiriyordum virüslü olduğunu anladım video inmeden iptal ettim Kaspersky'dan BitDefender'dan falan taradım bir şey demedi ama ben yine korktum virüs vardır diye ve az önce beni de aramış birisi 2 defa acaba virüs var ve ondan dolayı mı öğrendiler.

Sanmıyorum.

Aynı durumu yaşıyorum. Daha bugün 3'te aradılar. Çok can sıkıcı ama yapacak bir şey yok. Bizim veriler yine meze oldu masaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı