whatsapp yukleyemiyorum

Telefonundan whatsapp ı titanium back ile hem veri hemde app yedeğini alıp tabletede titanium back app üzerinden kurmayı bir dene. Yada root yaparak kura bilirsin ama şu var whatsapp telefonunda yada tabletinde aynı anda çalışmaz yani 2 hattın vardır. Birisini tablete diğerinide telefonunda tanımlaya bilirsin. Sonra hata veriyor çünkü whatsapp.

Telefonundan whatsapp ı titanium back ile hem veri hemde app yedeğini alıp tabletede titanium back app üzerinden kurmayı bir dene. Yada root yaparak kura bilirsin ama şu var whatsapp telefonunda yada tabletinde aynı anda çalışmaz yani 2 hattın vardır. Birisini tablete diğerinide telefonunda tanımlaya bilirsin. Sonra hata veriyor çünkü whatsapp.
Samsung Tab 3 'te 3G Desteği yok arkadaşım Sim kart takamaz . Ayrıca Rootla ne alakası var ? Android Sürümü Whatsapp yüklemeye güncel zaten tabletin .

Samsung Tab 3 'te 3G Desteği yok arkadaşım Sim kart takamaz . Ayrıca Rootla ne alakası var ? Android Sürümü Whatsapp yüklemeye güncel zaten tabletin .
whatsapp kullanmak için 3G desteği gerektiğini kim söyledi ? Bluestacks ile pcde bile kullana bilirsin.
Root ise LBE Security Master root istiyor onun için ...

Root yaptıktan sonra iştersen Root explorer ile chazın modelini değiştirip whatsapp destekli model gibi göstere bilirsin ben facebook home zamanında note 1 desteklenmediği halde yüklemiştim bu yöntemle direk google play market üzerinden.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı