WhatsApp'a giriş yapılamıyor

Yer
Berlin
Daha fazla  
Modlu WhatsApp uygulaması kullanıyordum resmi uygulamaya geçin uyarısı verdiği için resmi uygulamayı yükledim, ama hala uygulamanın resmi olmadığını söylüyor ve giriş yapmama izin vermiyor. Bu sorunu yaşayıp da çözüm bulan oldu mu?

Screenshot_20240225-010154_WhatsApp.png

WhatsApp'ı indire basın Google Play ekranında uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Modlu WhatsApp uygulaması kullanıyordum resmi uygulamaya geçin uyarısı verdiği için resmi uygulamayı yükledim, ama hala uygulamanın resmi olmadığını söylüyor ve giriş yapmama izin vermiyor. Bu sorunu yaşayıp da çözüm bulan oldu mu?

Eki Görüntüle 2125522

Hocam orijinal WhatsApp'a geçerken verilerinizi nasıl geçirdiniz?

Orijinal WhatsApp'a geçemedim hala. Geçeyim veri falan umurumda değil şu an uygulamaya hiçbir şekilde giriş yapamıyorum.

Hocam diğer modlu WhatsApp'ta oturumunuz açık ise orijinal WhatsApp'a giriş yapmayabilir modlu WhatsApp'tan çıkış yapın öyle deneyin bir de.

Deneyeceğim hocam. Yeni bir kod almam için en az 2 saat beklemem gerekiyor.
İşe yaramadı.

Hocam diğer modlu WhatsApp'ta oturumunuz açık ise orijinal WhatsApp'a giriş yapmayabilir modlu WhatsApp'tan çıkış yapın öyle deneyin bir de.
Hiçbir uygulamadi su an oturumum acik degil hocam.

Hiçbir uygulamada su an oturumum acik degil hocam.

Geri
Yukarı