WhatsApp'ta yabancılardan mesaj geliyor

Arkadaşlar merhaba, öncelikle aşağıya koymuş bulunduğum fotoğraftaki gibi numaralardan sıkça mesaj alıyorum ve bu artık beni çok rahatsız ediyor. Telefona neredeyse her hafta hard reset atıyorum şimdi ben bunlar yüzünden neredeyse yeni aldığım telefonumu sıfırlaya sıfırlaya bozacağım. Böyle mesajlar telefona virüs bulaşmış olduğu için mi geliyor? Telefonumda virüs olup olmadığını bilmiyorum ve bu beni korkutuyor.

Sizce aldırmadan engelleyip geçeyim mi yoksa ne yapmam gerek? Bunları tamamen engellemek için artık bunalıma girdim keşke bunu yaşayan birileri de WhatsApp'ı dava etseler şikayet yerine yazacağım ama önce buraya danışayım dedim fikriniz çok önemli bana bir çözüm bulalım yaşayanlarda yazsın.

Eki Görüntüle 1920334
Ekstrem örnekler haricinde hiçbir virüs Whatsapp üzerinden mesaj almanızı sağlamaz. :D
Sorun numaralarımızın sızmış olması.

Madem telefonda virüs olmadığını biliyorsun niye hard reset atıyon deli misin birader?

Whatshapta ayarlardan yabancı ülkeleren gelen numaraları engelleyebiliyordun sanırsam o özelliği aç bir.

Kk ilk başlarda PC de başladı bu hard reset atma işi her işletim sistemini deniyordum sürekli değiştirip duruyordum son kez format attım artık bilgisayara dokunmuyorum şimdi de telefonda başladım sürekli mesaj gelirse telefonu 9-10 saat kullandıktan sonra ısınıp kasınca falan telaş edip.

Bana da yabancı numaralar "merhaba" vs. yazıyorlardı, hiçbirine cevap vermeden şikayet ettim.

Geri
Yukarı