Wi-Fi adaptör önerisi

Bu tarz ürün kullandım ancak Online oyunlarda kopma yaşadım CoD Warzone ve BF5 gibi. Normal internett3 gezinirken bir problem olmuyor.

Belki kullandığın Wi-Fi adaptörü iyi değildir ya da modemin kablosuzundan da yapıyor olabilir imkan varsa biraz uzun Ethernet kablosu alıp kullan Online oyunlarda pingin Wi-Fi'ya göre daha stabil olur eğer öyle bir şey olmaz diyorsan Ugreen al.

Belki kullandığın Wi-Fi adaptörü iyi değildir ya da modemin kablosuzundan da yapıyor olabilir imkan varsa biraz uzun Ethernet kablosu alıp kullan Online oyunlarda pingin Wi-Fi'ya göre daha stabil olur eğer öyle bir şey olmaz diyorsan Ugreen al.

Hocam AC1200 aldım millet önermiş diye aslında fena ürün değil de dediğim gibi bir iki kopma yaşadım oyunun ortasında. Anakarta takilanlardan almayı düşünüyorum onlar hakkında bir bilginiz var mı kopma vs falan yaşanıyor mu?

Anakarta takılanlar daha iyi olur kopma olmaz eğer Wi-Fi kartı iyi ise biraz da modemin kablosuzu iyi olması lazım bir de anakartına uygun Wi-Fi kartı alman gerekli.

Geri
Yukarı