Wi-Fi alıcı alınır mı?

richxx

Picopat
Daha fazla  
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
52, 28TL 92%off | Wi-Fi tekrarlayıcı kablosuz sinyal amplifikatörü genişletilmiş ağ artırıcı ab ABD ev yönlendirici duvar yatak odası aracılığıyla 300M hareketli almak.
Arkadaşlar bu ürün alınır mı?

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
52, 28TL 92%off | Wi-Fi tekrarlayıcı kablosuz sinyal amplifikatörü genişletilmiş ağ artırıcı ab ABD ev yönlendirici duvar yatak odası aracılığıyla 300M hareketli almak.
Arkadaşlar bu ürün alınır mı?
Çok büyük bir etkisi olmuyor hocam. En kalitelisinden en dandiğine kadar hepsini denedim.

Çok büyük bir etkisi olmuyor hocam. En kalitelisinden en dandiğine kadar hepsini denedim.

Odamdan 15Mbps bile zor çeken interneti range extender AC1200 ile 70Mbps'ye çıkardım hocam. İnternetim 100Mbps. Sorunun sizden kaynaklı olma ihtimali var mı?

Odamdan 15Mbps bile zor çeken interneti range extender AC1200 ile 70Mbps'ye çıkardım hocam. İnternetim 100Mbps. Sorunun sizden kaynaklı olma ihtimali var mı?
Olabilir hocam Merkezi bir yerde oturmama rağmen oturduğum şehirdeki en kötü şebeke internet bizim bölgede. İllaki faydası oluyor ancak çok büyük oranda olmuyor. Ha belki ben ayarını düzgün yapamamışımdır orası ayrı.

Geri
Yukarı