Wi-Fi güçlendirici önerisi

Odamda internet çekmediği için güçlendirici almak istiyorum. Amazon'da en çok satılanlarda başta bu var, sizce iyi mi? Ona göre bunu alacağım.

Bunun 5Ghz özelliği yok. Ayrıca ben kullandım 100 Mbps hızımın 30 Mbps anca alabiliyordum tavsiye etmem.

Sonra Tenda'yı aldım hem 5GHZ var hem de 90-95 Mbps hız alabiliyorum. Daha iyileri çok var tabii ama fiyat performans olarak Tenda'yı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Odamda internet çekmediği için güçlendirici almak istiyorum. Amazon'da en çok satılanlarda başta bu var, sizce iyi mi? Ona göre bunu alacağım.

Bir menzil genişletici alırken öncelikle bazı bilgileri paylaşmanız iyi olur. Ona göre daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.

1- Şu anda kullandığınız paket hızınız ne?
2 - Modeminizin marka modeli ne?
3 - Çekmiyor dediğiniz odanızda modeminizden alabildiğiniz hız ne?
4- Bütçeniz ne?

Bunu sipariş verdim, tavsiye yazan herkese teşekkür ederim

Bir menzil genişletici alırken öncelikle bazı bilgileri paylaşmanız iyi olur. Ona göre daha iyi tavsiyelerde bulunabiliriz.

1- Şu anda kullandığınız paket hızınız ne?
2 - Modeminizin marka modeli ne?
3 - Çekmiyor dediğiniz odanızda modeminizden alabildiğiniz hız ne?
4- Bütçeniz ne?
75 mbps download sunuyor ama altyapı yetmiyor, kablo ile bağlı pc de 35 civarı alıyorum, telefonda çoğu zaman youtube'a girince videoların kapak fotoğrafları bile açılmıyor, internete bağlı olmasam aynı olacak nerdeyse. Modem türk telekom'un ama modelini tam bilmiyorum.

Bunu sipariş verdim, tavsiye yazan herkese teşekkür ederim

75 mbps download sunuyor ama altyapı yetmiyor, kablo ile bağlı pc de 35 civarı alıyorum, telefonda çoğu zaman youtube'a girince videoların kapak fotoğrafları bile açılmıyor, internete bağlı olmasam aynı olacak nerdeyse. Modem türk telekom'un ama modelini tam bilmiyorum.

Altyapınızda ciddi bir problem var o zaman. Hayırlı olsun aldığınız cihazla odanızda en azından 10-15 Mbps arası bir hıza ulaşabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı