Windows 10 %100 Disk Kullanım Sorunu

Cemsahinx

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows güncelleme sonrasında bu sorun ile karşılaştım. HD Tune programı ile bir tarattım, sonuçları aşağı kısmında paylaştım. Sizce diskde bir sorun var mı?

HDTune_Error_Scan_WDC_WD10EZEX-08M2NA0.png

HDTune_Benchmark_WDC_WD10EZEX-08M2NA0.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı ilk aldığımdan beri aynı sorunu yaşıyorum. Bir kaç yöntem denedim.(aslında yüzlerce.) Bir nebze azaldı gibi. Şimdi SSD siparişi verdim gelsin bakalım sorunu çözebilecek miyim?

Sorunu çözersiniz bende çözürdü ama 1 yıl uğraştım sebebini anlamak için :)

Tam 1 hafta boyunca neredeyse 7/24 araştırıp sürekli yabancı forumlarda takılıp bulunan tüm kaynaklardan fikir alıp her şeyi denedim. Bir kaç defa bilgisayar bozuldu gibi oldu tekrar format attım. En sonunda bir şekilde çözdüm nasıl hatırlamıyorum.
Bunun sebebini hala bilemedim. Ancak tahminim var oda hard disk arızalı olarak gelmiş olabilir. SSD gelsin daha iyi anlarım sanırım.
2016'da mı aldınız 2016'dan sonra bu sorun çıktı
Tam 1 sene olmamıştır ama tam tarihini hatırlamıyorum. O zamanlar bimeks hala açıktı oradan almıştık. 7-8 ay kadar oldu galiba.

Tam 1 hafta boyunca neredeyse 7/24 araştırıp sürekli yabancı forumlarda takılıp bulunan tüm kaynaklardan fikir alıp her şeyi denedim. Bir kaç defa bilgisayar bozuldu gibi oldu tekrar format attım. En sonunda bir şekilde çözdüm nasıl hatırlamıyorum.
Bunun sebebini hala bilemedim. Ancak tahminim var oda hard disk arızalı olarak gelmiş olabilir. SSD gelsin daha iyi anlarım sanırım.

Tam 1 sene olmamıştır ama tam tarihini hatırlamıyorum. O zamanlar bimeks hala açıktı oradan almıştık. 7-8 ay kadar oldu galiba.
HDD'nin arızası olacağını sanmıyorum windows güncellemesi ile alakalı ben 2015 haziran'da aldım sıkıntı windows 8.1 e gelen son güncelleme bozdu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı