Windows 10 1507'de Roblox açılmıyor

692751

Picopat
RAM
4 GB DDR3 1067MHz
Ekran kartı
AMD Mobility Radeon HD 5000 Series
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz
Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde Windows 10 1507 kurmuştum performans için çünkü sistemim eski ve Roblox'a girmeyi deneyince güncelleştirmeleri yükleyin diyor, yüklüyorum ona rağmen açılmıyor. Sizce bu sorun neden kaynaklı? Not: Windows 7'ye kadar olan diğer sürümlerde açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef sürüm çok eski. Roblox'un minimum gereksinimlerinde 7 yazıyor ama 7'nin son sürümleri. Burada da Windows 10'un çok eski olduğu için böyle bir sonuç çıkması normal. Bence Windows 8.1 in son sürümlerini yükle.

Maalesef sürüm çok eski. Roblox'un minimum gereksinimlerinde 7 yazıyor ama 7'nin son sürümleri. Burada da Windows 10'un çok eski olduğu için böyle bir sonuç çıkması normal. Bence Windows 8.1'in son sürümlerini yükle.

Hocam ben şu an Ghost Spectre 11 superlite kullanıyorum da bazı sorunlar dolayısıyla geri dönmeyi düşünüyorum ama Roblox falan açılmıyor o yüzden. Peki LTSC sürümler kullanılır mı kullanılırsa hangi sürümü kurmalıyım?

Hocam ben şu an Ghost Spectre 11 superlite kullanıyorum da bazı sorunlar dolayısıyla geri dönmeyi düşünüyorum ama Roblox falan açılmıyor o yüzden. Peki LTSC sürümler kullanılır mı kullanılırsa hangi sürümü kurmalıyım?
Bence store ile işin yoksa tiny10 veya düz windows 8.1 indirebilirsin.Tavsiyem 8.1 indirmek yönünde.
Ekleme yapıyorum.Storeda olan bütün uygulamalar zaten exe veya msi biçiminde inebiliyor.

En son ne zaman test ettiniz çalışıp çalışmadığını? Gereken güncellemeleri yapmama rağmen oyun açılıyor gibi olup mavi ekran veriyordu. Desteği kesilmişti zaten?
Ağustos gibi denemiştim dualboot olarak ve çalışıyordu.

Geri
Yukarı