Windows 10 21H2 ve 22H2 sürümünde ekran kartı sürücüsü kurulurken mavi ekran hatası

Baro Baro

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
:GEFORCE GT 645M
:Intel®Pentium® Cpu [email protected]
W250EGQ/W270EGQ
RAM
4
Ekran kartı
Geforce GT645m
İşlemci
Intel®Pentium®CPU B980 @2.40 Ghz
Arkadaşlar merhaba yardıma ihtiyacım var:

Öncelikle Windows 10 1607 LTSB kullanıyorum yeni sürüme gecmek istediğim zaman mesela 21H2 veya 22H2 kuruyorum ekran kartı sürücüsünü kurarken mavi ekran hatası alıyorum, ne yapsam cözemedim ama Windows 11 kurdum hiçbir sorun olmadı. Tabii stabil olmadığı için kullanmıyorum. Windows 10 yeni sürüme gectiğim zaman ekran kartı driveri hep mavi ekran hatası veriyor, tam kuruluyor sonra takılıp mavi ekran veriyor o yüzden eski Windows 10 1607 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Windows 10 20H2 sürümünü indirip tekrar dener misiniz?
Merhaba evet bunu çok denedim ama faydası olmadı malesef sürücü kurulurken tam yarıda donuyor ve mavi ekran hatası veriyor

Merhaba, Windows 10 20H2 sürümünü indirip tekrar dener misiniz?
Sadece 1607 sürümünde böyle bişey yok windows 11 de bile böyle birşey başıma gelmiyor sadece windows 10 yeni sürümünde bu hatadan kurtulamadım

Merhaba evet bunu çok denedim ama faydası olmadı maalesef sürücü kurulurken tam yarıda donuyor ve mavi ekran hatası veriyor.

Sadece 1607 sürümünde böyle bir şey yok Windows 11 de bile böyle bir şey başıma gelmiyor sadece Windows 10 yeni sürümünde bu hatadan kurtulamadı.

Hocam 1903 ya da 1909 sürümlerini de test etmiş miydiniz?

Aslında anlamak istediğim bu sürümlerde bir sorun mu var acaba cünkü 1703 ten sonra hepsi mavi ekran hatası veriyor
Hocam sisteminiz zaten epeyi eski bi sistem 1703 sürümünde kalmanız en mantıklısı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı