Windows 10 "an operating System" hatası

Dosya Ekleri

• 16787961706913355185582432862166.jpg
    16787961706913355185582432862166.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 11
Adata SU650 var. Son nefesini vermiş gibi:) Sıfırlamak gibi bir durum yok çünkü işletim sistemi başlatılamıyor. Windows flash belleği hazırlayıp format atmalısın.

Şöyle CD'ler var hocam.
Sürücü hocam bunlar işimize yaramaz.
Kullandığınız sürüme ait Windows CDsi ya da flaşı olmalı.
Ve SSDniz kötü bir model muhtemelen diskiniz bozulduğu için bunlar oldu.

Adata SU650 var. Son nefesini vermiş gibi:) Sıfırlamak gibi bir durum yok çünkü işletim sistemi başlatılamıyor. Windows flash belleği hazırlayıp format atmalısın.
Sıfırlamak değil de bootmanagerı tamir edebilirdik eğer disk hala yaşıyorsa.

Hocam ama bugüne kadar hiçbirşey yoktu ve iki gün önce HDD Sentinel uygulamasından baktığımda herşeyi %100'dü.

Hoca
Sürücü hocam bunlar işimize yaramaz.
Kullandığınız sürüme ait Windows CDsi ya da flaşı olmalı.
Ve SSDniz kötü bir model muhtemelen diskiniz bozulduğu için bunlar oldu.

Sıfırlamak değil de bootmanagerı tamir edebilirdik eğer disk hala yaşıyorsa
Hocam yaşadığına eminim şuan hala BIOS'dayım ne yapmam gerek?

Hocam ama bugüne kadar hiçbir şey yoktu ve iki gün önce HDD Sentinel uygulamasından baktığımda her şeyi %100'dü.

Hoca

Hocam yaşadığına eminim şu an hala BIOS'dayım ne yapmam gerek?

Önce Windows kurun ya da Windows olan bir disk takıp disk bölümlerinden SSD'nin ekran görüntüsünü atın.

Önce Windows kurun ya da Windows olan bir disk takıp disk bölümlerinden SSD'nin ekran görüntüsünü atın.
Hocam Windows kurulu diskim yok, bu SSD'ye nasıl Windows kuracağım? Şaka gibi ya daha dün açıp oyun oynadım Windows 10 kurulu SSD, bugün nasıl işletim sistemini bozuyor anlamıyorum..

Hocam Windows kurulu diskim yok, bu SSD'ye nasıl Windows kuracağım? Şaka gibi ya daha dün açıp oyun oynadım Windows 10 kurulu SSD, bugün nasıl işletim sistemini bozuyor anlamıyorum..
Diskiniz ultra dandik hocam bunun dışı yaşanmaz bir şey değil bu. Olabiliyor.
Bir yerden flaş bulacaksınız ya da başkasına attıracaksınız hocam.

Geri
Yukarı