Windows 10 bilgisayarı sıfırlamak

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10'u dün 2004 sürümüne getirdim. Bugünden mavi ekran hatalarını ve yavaşlamaya engel olması için dosyaları saklayarak bilgisayarımı sıfırlamak istedim fakat anlayamadım, bilgisayarımı sıfırlamak istediğimde bulut değil de alttaki Windows'u yeniden yükle seçeneğine bastığımda sanırım aktivasyon kodu gideceğini söylüyor ya da önceki sürüme döneceğini. Alttaki resme bakarsanız daha iyi anlarsınız.

1593178064053.png

1593178091702.png

Burada tam ne demek istiyor?

Windows 10'u dün 2004 sürümüne getirdim. Bugünden mavi ekran hatalarını ve yavaşlamaya engel olması için dosyaları saklayarak bilgisayarımı sıfırlamak istedim fakat anlayamadım, bilgisayarımı sıfırlamak istediğimde bulut değil de alttaki Windows'u yeniden yükle seçeneğine bastığımda sanırım aktivasyon kodu gideceğini söylüyor ya da önceki sürüme döneceğini. Alttaki resme bakarsanız daha iyi anlarsınız.

Eki Görüntüle 601444

Eki Görüntüle 601445

Burada tam ne demek istiyor?

Orada diyor ki sen Windows 10'a yükselttin bunu eğer format atarsan tekrar eski sürüme dönemezsin diyor yani PC'ye format atarsan Windows 10'da kalır geri sürüme alamazsın geri sürüm dediğim Win 8.1 Win 7 vb tabii dediğim şey yanlış olabilir çünkü ben Windows 8 kullanıyorum yine de araştır derim.

Geri
Yukarı