Windows 10 build 10080 hücresel sim ?

omererca_

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar build 10080 de hücresel sim onarıldı mı ? Onarıldıysa geçmeyi planlıyorum, çok dışarı çıktığım için internet lazım o yüzden ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçmeni önermiyorum. Cumartesi günü yükledim 2 saat sonra geri Denim'e döndüm. Müzik uygulaması için yüklemiştim. Sim kilidini açıpda girersen yükleniyor ekranında takılı kalıyordu. Sim kartı çıkarttım ve sıfırladım sorun gitti. Arkaplanda uygulamalar çalışmaya devam ediyor. Onları kapatmayı unutursan şarjını sömürür ve dışarıda hiç hoş olmaz. Bence geçme.

Evet hücresel ve sim problemi çözüldü.
Kasmaların seviyesi azaldı.
Lumia 620 kullanıyorum bu yapıdan memnun kaldım.

Ben geçmeni önermiyorum. Cumartesi günü yükledim 2 saat sonra geri Denim'e döndüm. Müzik uygulaması için yüklemiştim. Sim kilidini açıpda girersen yükleniyor ekranında takılı kalıyordu. Sim kartı çıkarttım ve sıfırladım sorun gitti. Arkaplanda uygulamalar çalışmaya devam ediyor. Onları kapatmayı unutursan şarjını sömürür ve dışarıda hiç hoş olmaz. Bence geçme.
O problemlerin hiç birini yaşamadım :D.

Evet hücresel ve sim problemi çözüldü.
Kasmaların seviyesi azaldı.
Lumia 620 kullanıyorum bu yapıdan memnun kaldım.

O problemlerin hiç birini yaşamadım :D.
Ben çarklardan sonra telefon açıldığında sim pin girdikten sonra yükleniyor yazısında kaldım. Fakat sıfırlama sonucunda geçmişti.

Öyle bir problem olduğunu gördüm ama bende sorun çıkarmadı arada bir kasmalar oluyor bazen uygulamalar açılmıyor ama büyük simgeler çözünürlüğü kötü etkilemişe benziyor daha fazla kişiselleştirme özelliği getirilmiş :).

Şuan L620 & W10 10080'den yazıyorum. Genel sorunlar çözülmüş pil performansı arttırılmış. Müzik ve Video önizleme'yi yüklemek için dili İngilizce yapmak gerekiyor. 512 mb Ram olan cihazlar için bellek optimize edilmeli onun dışında oldukça stabil bir daha ki sürüme iyice canlanır Windows 10 Build sürümleri. Bunlar Windows 10'un emekleme adımları. Kurabilirsin. Yine de sağlam takılmadan performans almak istiyorsan 4 çekirdekli bir işlemci veya 1 GB olması daha ideal.

Öyle bir problem olduğunu gördüm ama bende sorun çıkarmadı arada bir kasmalar oluyor bazen uygulamalar açılmıyor ama büyük simgeler çözünürlüğü kötü etkilemişe benziyor daha fazla kişiselleştirme özelliği getirilmiş :).
Çözünürlük düşük telefonlar için büyütülmüş simge iyi gözükmüyor cidden. (y)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı