Çözüldü Windows 10 bulanık yazı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar sonunda bilgisayarımı Windows 10'a yükseltebildim ve çok memnunum ancak anlamadığım bir sorun var. Chrome, Windows Gezgini vb. yerler dışında açılan pencerelerde yazılarda bulanıklık var. Daha önce de bu sorunu sürüleri güncelleştirmeden önce yaşıyordum ve güncelleyince geçiyordu. Bu sefer yine doğru şekilde bilgisayarımın ekran bileşenleri dahil bütün sürücülerimi son sürüme kadar güncellememe rağmen bu sorun devam etti. Acaba metin boyutlandırmasından mı dedim ama onu nereden ayarlayabileceğimi bulamadım. Orta boyut yapınca sorun çözülüyordu. Ayarlar alıştığımın dışında bulamıyorum nedense :) Sizin bir bilginiz var mı?

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'u etkinleştirmediyseniz göremezsiniz belki, belki de ekran kartı sürücülerinizi tekrar yüklemeniz gerekiyordur.

Windows'u etkinleştirmediyseniz göremezsiniz belki, belki de ekran kartı sürücülerinizi tekrar yüklemeniz gerekiyordur.

Etkin yazıyor baktım ondan yana sıkıntı olduğunu düşünmüyorum da ekran kartımda yüklü. Ben temiz kurulum yapmadım zaten yükseltme yaptım sorunsuz şekilde Home benimki.

Şu an Pro'ya yükseltiyorum biraz PC açılayacak bakalım belki 2. bar onda gözüküyordur. Windows'un kesinlikle etkinleştirildiğini biliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı