Windows 10 Deneme Sürümünü Test Edenlere Bedava Olacak

Sanırım anlatılmak istenen orijinal 8 ya da 8.1 kullanıyorsanız, ek ücret talep etmeden 10'un RTM sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Yani korsan kullananlar için değil sanırım.

Sanırım anlatılmak istenen orijinal 8 ya da 8.1 kullanıyorsanız, ek ücret talep etmeden 10'un RTM sürümüne geçiş yapabilirsiniz. Yani korsan kullananlar için değil sanırım.
Yukarıda ki mesajımı okuyun. Evet onu soruyorlar ve sonrasında da temiz kurulum mu değil mi onu soruyorlar.

Windows 10'u zaten mümkün olduğunca ücretsiz dağıtmaya çalışıyorlar. Mağaza, ofis gibi ek uygulamalardan para kazanma amaçları var. Sadece şirketlere, atmlere vs. satmayı düşünüyorlar. Şuan Win7-8 kullanan (sahte de olabilir) kişilere de ücretsiz verileceği açıklanmıştı.

Zaten eğer ücretsiz dağıtma gibi bir amaçları olmasa "2 Yılda 1 Milyar Windows 10" hedefini koymazlardı.

Benim şimdi 2 lisansım mı olacak? Hem Windows 10 önizleme kullanıyorum, hem de lisanslı Windows 8.1 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans değil, yazılım edinebilirliği söz konusu. Evet RP kullananlar RTM'ye temiz kurulum yapmadan yükseltme yapacaklar. Daha önce de evet demişlerdi :)

Ama yükseltme sonunda aktive etmek için lisans gerekiyor tabii.

Öncelikle moderatörlere sormak lazım. Windows 10 ile ilgili bir konuyu windows 10 başlığı altında açmama rağmen neden yanlış konu açma yeri yüzünden 1 günlük ceza almış oldum hiç ama hiç anlamadım. İkincisi Windows 7-8 lisanslı veya korsan kullanım olsun windows 10' yükseltebilir diye bi rşey demedim. Makalede de böyle bir şey yok.
Mesajı konuyu açan arkadaşa yazdım, size değil.
Makalede Windows 10'u deneme sürümü olarak bilgisayarlarına yükleyenler tam sürüm çıktığında ücretsiz olarak tam sürüme yükseltebilecekleri anlatılıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı