Windows 10 görünümlü Windows 11

Eki Görüntüle 1452774

Bunu tamamen ben yaptım fakat bunu yapan program benim değil. İşte Windows 10. Windows 11 ama tamamen Windows 10 arayüzü. Search dışında.
Zaten Windows 11 sürümünün amacı Windows 10'un tüm özelliklerini yeni bir arayüz ile getirmesi. Eğer yeni görünümü sevmediyseniz neden Windows 10'a geri geçmeyi deniyorsunuz?

Regedit'i kurcalayarak arkada yatan 10 arayüzünü ortaya çıkartabiliyorsunuz. Bir ara 10'dan 11'e yükseltme yaparken Windows 11 görev çubuğu, ayarlar, dosya gezgini gibi yenilenmiş hangi arayüz varsa onlar devreye girmiyordu daha sonraki sürümlerde cozduler onu.

Detaylı görmek istiyorsanız bu videoyu izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısacası makyajlı!

Sağ tık hâlâ Windows 11 sağ tıkı mı?
Evet. Search'da hala Windows 11 Search'ı.
1708271132610.png
Böyle bir seçenek var. Konuya ileride bakacak kişiler için yazayım dedim.

Dosya Ekleri

• 1708271100589.png
    1708271100589.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 10
Bence böyle yapmak yerine direkt Windows 10 geçin temasını çok seviyorsanız. Çakma görünüm tavsiye etmem.

Direk orijinal Explorer dosyasını kullanıyor yanlış bilmiyorsam, program adı explorerpatcher tek bir çift tıklamayla Windows 10 gibi oluyor.

Zaten Windows 11 sürümünün amacı Windows 10'un tüm özelliklerini yeni bir arayüz ile getirmesi. Eğer yeni görünümü sevmediyseniz neden Windows 10'a geri geçmeyi deniyorsunuz?

Ben zaten Windows 11'den nefret ediyorum, sadece Windows subsystem for andoid için geçtim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı