Windows 10 GTX 1060 "Bu donanım bu Windows sürümüyle uyumlu değil" hatası

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bugün bir sistem topladım her şey yolunda tüm sürücüler kuruldu fakat, Nvidia driver kurarken "Bu donanım bu Windows sürümüyle uyumlu değil" hatası alıyorum. Her şeyi denedim fakat gene olmadı. Win 8.1'de bu sorun yok ama Windows 10'da oluyor sebebini bulamadım. Şimdi Windows 10 en son sürüme güncelliyorum bakalım ne olacak. Ekran kartım: MSI Armor GTX 1060 6G modeli ve AİDA64 te gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam windows sürüm bilgilerine uyumlu olarak indirmemiş olabilir misin driver'ı ? Atıyorum 64 bit driver yerine 32 bit kurmaya çalışmış olabilir misin ?

Aynı sorunu yeni ekran kartı aldığımda başıma gelmişti Windows 10'da. Yapmanız gereken işlem çok basit ve bi miktar uzun sürüyor malesef ki. Windows Update'e girip Windows 10 güncelleştirmelerini yükleyin. Güncelleştirmeler bittikten sonra Driveri sorunsuz bir şekilde kurabiliyorsunuz. Bizzat deneyimledim bu olayı son çare olarak Windows 10 güncelleştirince düzeldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı