Windows 10 Home key hangi siteden alınmalı?

Daha fazla  
Saglamlisans.com sitesinde 150 lira, jetlisans.com'da 90 lira, softixir.com'da ise 70 lira.
Boş yere fazla para vermek istemiyorum. İkisinin ortası jetlisans.com'dan alsam olur mu? Retail key alacağım.
Fiyat farkı neye dayanıyor? Bir de bu kodları CMD'den etkinleştirmiyoruz değil mi? Normal Windows etkinleştirme yerinden etkinleştiriliyor.
CMD olan KMS'ye bağlıyor çünkü.

Saglamlisans.com sitesinde 150 lira, jetlisans.com'da 90 lira, softixir.com'da ise 70 lira.
Boş yere fazla para vermek istemiyorum. İkisinin ortası jetlisans.com'dan alsam olur mu? Retail key alacağım.
Fiyat farkı neye dayanıyor? Bir de bu kodları CMD'den etkinleştirmiyoruz değil mi? Normal Windows etkinleştirme yerinden etkinleştiriliyor.

Sağlamlisans güvenilirdir. Ama diğer sitelerden de alınabilir. Sorun olacağını sanmıyorum. Etkinleştirmek içinde evet o şekilde yapabilirsiniz.

W11'i saglamlisans'tan almıştım. Hiç sorun çıkmadı. Ayarlardan etkinleştirebilirsiniz. Retail key öneririm. OEM keylerden farkı ise; Retail keyleri ilk kurduğunuz bilgisayardan kaldırıp, başka bir sisteme kurabilirsiniz. OEM keyler anakarta işleniyor. Fiyat farkının sebebi budur.

Sağlam lisans tan aldım ben kullanıyorum herhangi bir sorun yok Windowsun kendi sitesinden de keyi kontrol ettim sorun yok dedi.

Geri
Yukarı