Windows 10 Home'dan 11'e yükseltirilirse versiyon ne oluyor?

Elensari

Hectopat
Merhaba. Az önce saglamindirden 10 Home key aldım. Önceden CMD ile aktifleştirdiğim için bilgisayarı temizlemek adına 11'e yükseltmek istiyorum. Acer Nitro'lar Home destekliyor. Şimdi benim merak ettiğim Windows 11 Pro mu olacak yoksa Home mu olacak?

Merhaba. Az önce saglamindirden 10 Home key aldım. Önceden CMD ile aktifleştirdiğim için bilgisayarı temizlemek adına 11'e yükseltmek istiyorum. Acer Nitro'lar Home destekliyor. Şimdi benim merak ettiğim Windows 11 Pro mu olacak yoksa Home mu olacak?
Şu an sistemin Home'sa yükselince cihazın Home olur. Ve etkin ise etkin olur

Home olacak. Lisansı Pro olarak alsaydınız Pro olacaktı.

Peki sizce oyunlar için Windows 11 yükseltmeye değer mi? Hangisinde daha çok verim alırım?

Hocam görsel açıdan farklılık var ve FPS olarak da daha düşük FPS alma ihtimaliniz var çünkü Yükseltme ile geçmek pek sağlıklı değil ama şans işi ayrıca Ürün anahtarını alıp format ekranında girebilirsiniz lisansınız etkinleşir.

Yeni konular

Geri
Yukarı