Çözüldü Windows 10 kurarken disk seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pesiNsane

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Alacak Yönetim UZMANI
İyi forumlar.

USB olmadan direkt Windows 10 üzerinden format atıyorum. Temiz kurulum. Her şeyi siliyorum ama M.2 SSD aldım, ona Windows kurmak istiyorum. Disk seçme bölümü gelmiyor. Kurulum olduğunda eski normal SSD otomatik kurulum yapıyor. Ne yapmam gerek?

Disk görünüyorda mı seçilmiyor, hiç mi görünmüyor? Aldığınız yeni diski önce biçimlendirdiniz değil mi?

Bilgisarayım bölümünde görünüyor sorunsuz sadece format atıyorum eski SSD otomatik yükleme yapıyor disk seçme ekranı Windows nereye hangisine kurmak istersin bölümü gelmiyor. Windows kendi format atma yerinden yapıyorum.

O dediğiniz Win10 üzerinden format değil Sıfırla diyorsunuz. O şekilde sadece yüklediğiniz dizini(C' yi-tabi eğer herşeyi sil demediyseniz-) sıfırlar. Onun için eğer Win isonuz elinizde varsa ancak o şekilde formatı gerçekleştirebilirsiniz

Bilgisarayım bölümünde görünüyor sorunsuz sadece format atıyorum eski SSD otomatik yükleme yapıyor disk seçme ekranı Windows nereye hangisine kurmak istersin bölümü gelmiyor. Windows kendi format atma yerinden yapıyorum.
Temiz kurulum yapmıyorsunuz sanırım, temiz kurulum ancak USB ile olur. Öyle denerseniz, seçme ekranının gelmesi lazım.

Geri
Yukarı