Windows 10 Kurulumu başlamadan ''The Computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error'' hatası

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
RAM
2 GB
Arkadaşlar hayırlı günler, bir laptopa Windows kuracakken bu hatayı verdi, laptop 2 GB RAM’li ve ben USB’ye 64 bit ISO kurmuşum, ondan olabilir mi?

image.jpg

Laptop 2 GB RAM'li ve ben USB'ye 64 Bit ISO kurmuşum, ondan olabilir mi?

Hayır alakası yok.

Arkadaşlar hayırlı günler, bir laptopa Windows kuracakken bu hatayı verdi, laptop 2 GB RAM'li ve ben USB'ye 64 Bit ISO kurmuşum, ondan olabilir mi?

Eki Görüntüle 1291186

Kurulum aşamasında hiç el ile yeniden başlattınız mı? Bu hatayı aşmanın yolu var ama yapabilir misiniz bilmiyorum normal kullanıcıya göre biraz zor isterseniz videosunu atabilirim. Onun dışında tekrar format atmanız gerek.
Düzgün yüklenmediği için uyarı vermiş olabilir.

Windows yüklenmiş. O ekran "windeploy.exe"'nin sürücüleri kurduğu bölüm. O ekran atlanabiliyor ama konu sahibi yapabilir mi bilemiyorum.
Hayır alakası yok.

Kurulum aşamasında hiç el ile yeniden başlattınız mı? Bu hatayı aşmanın yolu var ama yapabilir misiniz bilmiyorum normal kullanıcıya göre biraz zor isterseniz videosunu atabilirim. Onun dışında tekrar format atmanız gerek.

Windows yüklenmiş. O ekran "windeploy.exe"'nin sürücüleri kurduğu bölüm. O ekran atlanabiliyor ama konu sahibi yapabilir mi bilemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır alakası yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uzun zaman PC ile uğraştım o yüzden videodan bakarak yapabilirim ama videolarda shift+F10 yapıp registry editor’u açıyorlar ama ben yaptığımda olmadı.

Laptop normalde açılıyordu ama iki dakika sonra güç tuşuna bastığımda güç tuşu 2 saniye yanıyor sonra bitiyor. Bu teknik servisle alakalı bir sorun mu? Konuyla alakasız biliyorum ama bir anda oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı