Windows 10 kurulumunda USB'yi boot ettikten sonra sistem donuyor

UmutSoylu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, dün BIOS güncellemesi yapmak istedim ancak bir türlü başaramadım. Bu konuda da konu açtım ancak ilgilenen olmadı. Ben de halihazırda kullandığım Windows 11'i Windows 10'a çevirmek istedim. Hem format olur, hem kurtulurum Windows 11'den dedim ve format USB'si oluşturdum. BIOS'tan 1. siraya aldim, gerek UEFI, gerek varsayılan hali ile de denedim ancak sürekli anakart logo ekranı geliyor ve üzerindeki daire 2 sn döndükten sonra ekran kilitleniyor. 2 saattir bekliyorum ancak bir şey olduğu yok. Rica etsem yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sebepten dolayı USB'nizdeki ISO dosyasını boot edemiyor. BIOS'tan Secure Boot'u kapatıp deneyin.

Bir sebepten dolayı USB'nizdeki ISO dosyasını boot edemiyor. BIOS'tan Secure Boot'u kapatıp deneyin.

Secure Boot kapatma seçeneği yok ama other OS ve UEFI modu var.

Secure Boot kapatma seçeneği yok ama other OS ve UEFI modu var.

Ve her ikisinde de ayni tepkiyi veriyor ilk açtığımda başlatma ekranı geliyor sinra bilgisayar kapanıyor tekrar açılıp baslatma ekraninda bu sefer kilitleniyor, donuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı