Windows 10 masaüstünde mouse kaydırılınca altından kırmızı çizgi çıkıyor

• Konuyu başlatan Amett
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 202

Amett

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir videolarımda farenin oldugu kısımda asağı doğru kırmızı cizigi çıkıyor. Arastırdım AMD'den demo modu kapatmalıymısız ama benim video ayar bölümümde demo modu diye bir yer yok ve ek seceneklerde AMD yazılımını kaldırdım gitti ama yeniden kurunca tekrar geldi. Nasıl çözebilirim? Bu durumu yardımcı olursanız sevinirim, simdiden teşekkürler.

Özel renk ayarı neden sildikten sonra gitti onu anlamdım.

Sizdeki olan sürücü günceldi sildiniz ve üreticinin verdiği sürücüyü kurdunuz yani eski sürümü o yüzden gitmştir güncelleme uyarısı verir o uyarıyla güncellersiniz.

Sizdeki olan sürücü günceldi sildiniz ve üreticinin verdiği sürücüyü kurdunuz yani eski sürümü o yüzden gitmştir güncelleme uyarısı verir o uyarıyla güncellersiniz.

Şu an güncel gözüküyor ama AMD yordu vall ya bir dahah hiçbir türlü AMD'nın yanından bile gecmem.

Şu an güncel gözüküyor ama AMD yordu vall ya bir dahah hiçbir türlü AMD'nın yanından bile gecmem. Öy.

Öyle maalesef uygun fiyatlı olduğu için biraz böyle sorunlar yapabiliyor.

Ne zaman gelir tahmini renk ayarı şu an kör gibi hissediyorum.

Bilemem eğer çok yorucuysa Windows içinde de var veya DDU ile yine silip güncel indirin.

Bilemem eğer çok yorucuysa Windows içinde de var veya DDU ile yine silip güncel indirin.

Windows içinde ton değitirme var mı?

Hocam çözünürlük değitirdiğimde bu sefer de yanlar siyah kalıyor önceden de vardı düzenlemitim nereden ayarlanıyordu bu.

Son düzenleme:
Windows içinde ton değitirme var mı?

Hocam çözünürlük değitirdiğimde bu sefer de yanlar siyah kalıyor önceden de vardı düzenlemitim nereden ayarlanıyordu bu.

Çözünürlük değiştirirsen tabii öyle olur monitörün kaç çözünürlük alıyorsa onu ekle en üstünü.

Geri
Yukarı