Windows 10 OEM Lisans ile Etkinleştirme

yunus doğruu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben dizüstü bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Microsoft'un sitesinden ürünü USB belleğe yükleyip Windows 10 kurulumunu yaptıktan sonra ürünü orijinal hale getirmek için OEM satın alsam işe yarar mı? N11 gibi sitelerde Windows etkinleştirme anahtarları 20-30 liraya satılıyor. Bu şekilde yükseltsem ürün orijinal olur mu?

Merhaba. Ben dizüstü bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a yükseltmek istiyorum. Microsoft'un sitesinden ürünü USB belleğe yükleyip Windows 10 kurulumunu yaptıktan sonra ürünü orijinal hale getirmek için OEM satın alsam işe yarar mı? N11 gibi sitelerde Windows etkinleştirme anahtarları 20-30 liraya satılıyor. Bu şekilde yükseltsem ürün orijinal olur mu?
Temiz kurulum yap sonra OEM key alıp etkinleştir.

Orijinallik başka kavram diyebiliriz. Lisanslı şekilde kullanırsın. Sıkıntı olmaz. Ama düzgün satıcıları dikkate al.

Orijinallik başka kavram diyebiliriz. Lisanslı şekilde kullanırsın. Sıkıntı olmaz. Ama düzgün satıcıları dikkate al.
Orijinallikten kastım yasal olması. Ürün yasal olur mu diye sordum. Update çevrimiçi destek olaylarında ürün sahte demesin bana sonra. Bir de önerebileceğin satıcı var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı