Windows 10 Pro lisansı nereden alınır?

Daha önce Win 8.1 de indirmiştim onda KMS vardı fakat bunda KMS yok kendim Key de alabiliyorum. İndirmemin sebebi

Windows 10 Home Single Language, en hafif windows 10 sürümleri arasında 1. sırada yer alır. Pro gibi gereksiz özellikleri taşımaz. Sadece, hızlı ve güvenli bir işletim sistemidir. Home sürümünden tek farkı ise tek dil içermesidir. Windowsu hangi dilde kurduysanız o dil ile yolunuza devam edersiniz. Gereksiz dil dosyalarını içerisinde barındırmaz. Böylece sisteminiz de boş alan artmış olur. Daha fazla program oyun ve dizi yükleyebilirsiniz. Tüm masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde, hibrit (2’si 1 arada) cihazlarda vb. satışa sunulacak olan Windows 10 sürümüdür. Home Single Language aynı zamanda, Grup İlkesi Yönetimi, BitLocker, Uzak Masaüstü, İstemci Hyper-V, vb. gibi bazı gelişmiş özellikler dışında tüm yeni Windows 10 özelliklerini içerir. 22H2 MSDN ISO kullanılarak hazırlanmıştır ve 2022 ayına kadar var olan tüm güncellemeler eklendi. İşletim sistemi derleme numarası 22h2‘tir. UEFI ve MBR kurulumu yapabilirsiniz. Sistemin içinde lisans & akivasyon aracı yoktur. Sitemizden güncel lisans & akivasyon araçlarını indirip lisanslayabilirsiniz.

Daha sadeleştirilmiş olduğu için.
Bende de vardı. Ama öyle crackli şeylerden indirmedim. Home yaptığımda direkt single language olarak geldiydi bana. Çok yavaştı ilk açtığımda.

Bende de vardı. Ama öyle crackli şeylerden indirmedim. Home yaptığımda direkt single language olarak geldiydi bana. Çok yavaştı ilk açtığımda.
Ben sadeleştirmeyi gereksiz hizmetler vs kapatmayı çok anlamadığım için buradan indirdim. KMS de olmayınca içime kurt düşmedi. Daha önce 8.1 de vardı KMS. Windows 10 da dedim kendim alırım key girerim.

Sadeleştirme tercih etmemim sebebi Wmvare ile çok sanal windows açıyorum haliyle 32 GB Ram'in her miktarı önemli benim için.

Ben sadeleştirmeyi gereksiz hizmetler vs kapatmayı çok anlamadığım için buradan indirdim. KMS de olmayınca içime kurt düşmedi. Daha önce 8.1 de vardı KMS. Windows 10 da dedim kendim alırım key girerim.

Sadeleştirme tercih etmemim sebebi Wmvare ile çok sanal windows açıyorum haliyle 32 GB Ram'in her miktarı önemli benim için.
Hocam fullprogramlar güvenilir değil ki? Böyle iyi bir sistemde neden virüs yemeyi istediniz anlamıyorum. Pro yükle geç bence.

O gereksiz hizmetleri kapatmayı falan youtubedan bakabilirdiniz illaha videoları vardır. Neden hiç araştırmadan virüs yemeyi göze aldınız anlamadım hiç.

Hocam fullprogramlar güvenilir değil ki? Böyle iyi bir sistemde neden virüs yemeyi istediniz anlamıyorum. Pro yükle geç bence.
Sistemi hem Kasper hem Eset ile tarattım hocam format sonrası. Windows da KMS spico vs de yok, Ağ trafiğini takip ettim CPU ve Ram kullanımına + Kaynak izleyiciden Ağ trafiğine. Yani olumsuz bir şey görmedim.

Sistemi hem Kasper hem Eset ile tarattım hocam format sonrası. Windows da KMS spico vs de yok, Ağ trafiğini takip ettim CPU ve Ram kullanımına + Kaynak izleyiciden Ağ trafiğine. Yani olumsuz bir şey görmedim.
Hocam yine de bu riski almamalıydınız bence. Pro yükleyin geçin.

İllaha bir şey vardır taramalarında bulamadığı.

Home Single Language da kalamaz mıyım? Windows da birçok özelliği kullanmadığım için bana CPU ve RAM'i az harcayan bir işletim sistemi lazım.

İllaha bir şey vardır taramalarında bulamadığı.
Yaklaşık 2 yıl kullandım KMS li olanı Windows 8.1 Single Language Performans Edition hiç sorun yaşamadım hocam düzenli olarak takip ettiğim halde virüs tarama ve Ağ trafiği hani bot olarak kullanılıyor muyum diye.

Home Single Language da kalamaz mıyım? Windows da birçok özelliği kullanmadığım için bana CPU ve RAM'i az harcayan bir işletim sistemi lazım.
Kalın hocam? Ben sadece risk almışsınız dedim. Uçurumun kenarında yürüyorsunuz.

Dediğim gibi illaha vardır taramanında bulamadığı.

Yok Windows'un orijinal Home Single Language için isosu var mı onu kurayım demek istedim.
Hocam home var. Onu kurun. Youtube'da videolar var Single Language çevirmek için. Ordaki talimatları izleyin %80'i doğru oluyor zaten.

Neden ücretsiz bir şeyi indirmek kurmak için crack'e yöneldiniz ki. İnsan hiç mi araştırmaz Windows 10 Home Single Language iso diye.

Hocam home var. Onu kurun. Youtube'da videolar var Single Language çevirmek için. Ordaki talimatları izleyin %80'i doğru oluyor zaten.

Neden ücretsiz bir şeyi indirmek kurmak için crack'e yöneldiniz ki. İnsan hiç mi araştırmaz Windows 10 Home Single Language iso diye.
Araştırdım tabi ki fakat daha önce kullandığımdan dolayı ve hiçbir sorun yaşamadığım için, bilgisayar da zombi olarak kullanılmadığından sadeleştirilmiş Home Single indirdim. Hani büyük antivirus programları tespit edemiyor ben ağ trafiğine bakıyorum sürekli cpu ve ram kullanımı normal.

Geri
Yukarı