Windows 10 Recovery Yapma

luckylucky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Benim freedos notebook bilgisayarım var. Windows 10 pro x64 dvd işletim sistemi aldım. Şimdi arkadaşlar ben cihazıma format zamanı geldiğinde dvd'yi tak formata başla lisans anahtarını gir, güncellemeri yap, gerekli yazılımları yükle vs. uğraşmak istemiyorum her seferinde. İşletim sistemli notebook aldığımızda recovery bölümü ile birlikte geliyor ya öyle bir şey istiyorum. Format atacağım zaman F3 - F4... vs. hangi tuş olduğu farketmez cihazım açılırken Örneğin F3 tuşuna basım o recovery ile formata başlasın. Böyle bir şey istiyorum. Hem dvd kayboldu veya çizildi sıkıntısı da olmaz. Technopat'ta bununla ilgili bir paylaşım bulamadım. Harici hardiske falan yedek almayla ilgili makaleler, videolar var o tarz bir şey değil de örneğin sıfır işletim sistemli asus pc aldık diyelim ona format atacağımız zaman pc açılırken f3'e basılı tutup format ekranına giriyoruz ve driverler yazılımlar kurulu olarak hazır hale geliyor böyle bir şey istiyorum... İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı