Windows 10 sistem sürekli mavi ekran hatası veriyor

ChuaLity06

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 gündür bir türlü çözemediğim, çözüm için her şeyi yaptığım mavi ekran hataları alıyorum. Daha önce birkaç kez konu açtım çözüm için bana yazılan her şeyi yaptım fakat bir hatayı çözünce arkasından başka bir hata daha alıyordum. BIOS, chipset ve ekran kartı sürücülerim güncel. Aldığım bazı mavi ekranlardan dolayı 3 kez DDU'dan bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp ekran kartı sürücülerini silip tekrar yükledim. Sfc/ scannow ve DISM komutunu kaç kez kullandığımı hatırlamıyorum bile. Daha önce BattlEye anti hile yazılımını silmem gerektiği söylenmişti fakat hiç yüklememiştim bile. Windows sürümüm güncel. RAM testi yaptığımda herhangi bir sorun çıkmadı. HDD ve SSD sağılığı yerinde HDD'de herhangi bir bad sector bulamadım. HDD'de defrag işlemini yaptım. Bilgisayar da virüs taraması yaptım fakat bir şey bulamadım.

Hatalardan bazıları:
KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE
IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
PFN_LIST_CORRUPT.
KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION
PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
KERNEL_DATA_INPAGE_ERROR

Minidump dosyaları (minidump dosyalarını mavi ekran aldığım tarihe göre klasör klasör ayırdım): Minidump.rar

Sürekli minidump dosyası paylaşmak artık yorucu olmaya başladı. Bu sorunu çözmeme yardım edecek, minidump dosyalarından anlayan, ilgilenecek birisi varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozuk SYS dosyalarını onarın adlı attığım rehberi uyguladınız mı? Mümkünse bir de güvenli modda tam tarama yapalım.
Evet uyguladım. Kaspersky taradıktan sonra güvenli modda tekrar denerim.

Bozuk SYS dosyalarını onarın adlı attığım rehberi uyguladınız mı? Mümkünse bir de güvenli modda tam tarama yapalım.
Screenshot_1.png

Tarama bitti ama birşey bulmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı