Windows 10 sürüm 1803 güncellemesi bu akşam 21'de indirilebilecek

Ben 8.1'den geçiyorum tertemiz kurulum. Geçenlerde buraya yazmıştım geçeyim mi diye 7'den 10'a. Ancak uğraşmak istemediğimden OEM 8.1'e geçtim. Bakalım 10 nasıl olacak.

Merhaba güncellemeyi indirdim ve yükledim pc yeniden başatıldı güncellemeler i üzerinde çalışılıyor %75 de kalıyor sonra pc kapanıyor hep böyle bilgisayarımı i acamıyorum yardım lütfen

Ben şahsen Windows 7 tercih ediyorum. RAM sorunum olmasa Windows 10 kullanırım. İyi bir donanıma sahip sistemim olduğu halde RAM sorunu çıkarıyor bana ben çekmek istemiyorum. Yoksa Windows 10'u çözmüş bir adamım her şeyini biliyorum yani. :D
Dostum Windows 10 1803 sürümüne nasıl yükseltirim bir yardımcı olabilirsen sevinirim.
Şuan iniyor bende başladı galiba.
Eki Görüntüle 294900
Bende de başladı indiriyorum benim sorunum da Total War Attila ile eşitleniyor deyip kapanıyordu arayüz açıldıktan sonra, umarım bu Update ile düzelir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı