Windows 10 Türkçe Teknik Önizleme (9926)

Henüz beta aşamasında olmasına rağmen gayet güzel.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 8 ile insanların kafasında oluşan ön yargı bu işletim sistemi ile kaldırılabilir mi ?

Açıkçası benim hoşuma gitti. Daha mobilize olmuş, bildirimlere tam anlamıyla hükmedebilmek de cabası. İnceleme için teşekkürler, Steam ile ilgili sorun varmı ?

Açıkçası benim hoşuma gitti. Daha mobilize olmuş, bildirimlere tam anlamıyla hükmedebilmek de cabası. İnceleme için teşekkürler, Steam ile ilgili sorun varmı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence bir sorun yok :like:

Bence bir sorun yok :like:
Teşekkürler.

Her şey iyi güzelde. O ikonlar rezalet'ten başka bir şey değil. Bence daha güzel ikonlar yapılabilirdi.
Size katılıyorum İkonlar cidden vasat yahu. :(

Çıksa da kullansak. Recep Abi'nin dediği gibi güncel olanı kullanmak en iyisi. Özellikle de DirectX 12 çok iyi olacak. :)

Win 10 kullanmaktayım, oldukça hoşuma gittiğini söyleyebilirim. (y)

Gariptir ki hiçbir hata almadım. Belki farklı uygulamalarda hata verebilir bilemiyorum tabi.
Oysa, Windows 8 sonradan stabil olsa da, ilk başlarda sanki hata yapmak ya da verdirmek için yaratılmıştı.:)

Bu arada, Mobilim ve inceleme adını hiçbir şey göremiyorum. :(

Gariptir ki hiçbir hata almadım. Belki farklı uygulamalarda hata verebilir bilemiyorum tabi.
Oysa, Windows 8 sonradan stabil olsa da, ilk başlarda sanki hata yapmak ya da verdirmek için yaratılmıştı.:)

İnceleme video şeklinde :)

Windows 10'u sıfır kurulum mu yaptınız? Yoksa yükseltme olarak mı kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı