Windows 10 ve 8.1'i yüklediğimde bilgisayar çöküyor

mrchickenugget

Centipat
Yer
amd ryzen 3 2200g 3.7ghz RX 570 ARMOR 4GB balistix
Neden olduğunu bilmiyorum ama hiçbir donanımda problem yok. Windows'u yüklerken çöküyor 2. deneyişimde çökmüyor sonra Windows'u kurduk 2 program indirdik gene çöküyor donuyor disk 100 üde düzelttim ardınan 30 dk sonra gene çöküyor. Bunun çözümünü bulabilir misiniz? Malum coronadan dolayı bilgisayarcıya da gidemiyoruz.
SSD mi almalıyıyım PC'nin link: LENOVO IDEAPAD 320 CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB RAM-1TB HDD-15.6''-MX150 2GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım olarak büyük ihtimal; HDD sorunlu. HD Tune programı indir ve Error Scan yap ama Quick Scan yapma, uzun uzun tarasın.

Dostum imzandaki ana sistemde SSD veya HDD yok mu? :)
480GB SSD + 1TB HDD mevcut. Yazınca alt satıra kaydı düzenli görünsün diye yazmadım.

Bence kullandığınız ISO dosyasında sorun olabilir. Media Creation Tool ile başka bilgisayardan oluşturup kendi bilgisayarınıza yüklemeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı