Windows 10 vs 11

668848

Centipat
RAM
8GB CL20 3200mhz
Ekran kartı
Gtx 1650
Anakart
Excalibur G770
İşlemci
10300h
Forumda milyar tane konu açıldı farkındayım. Kendi deneyimlerimi anlatayım ben stabil sürüm yayınlandıktan 2 gün sonra Windows Update ile güncellemiştim. Almadığım hata kalmadı (temiz kurulum şart). Yarım yamalak Windows deneyimi yaşadım. Hızlanır diyeceklerine yavaşladı. 2 ay önce Windows 10 kurdum. Format atacağım sizce 10 mu 11 mi kurayım?

Hocam o sisteme Win10 daha iyi geldi bana. Ayrıca ikinci bir ram bellek eklerseniz (8gb) çok büyük performans artışı yaşarsınız.

Forumda milyar tane konu açıldı farkındayım. Kendi deneyimlerimi anlatayım ben stabil sürüm yayınlandıktan 2 gün sonra Windows Update ile güncellemiştim. Almadığım hata kalmadı (temiz kurulum şart). Yarım yamalak Windows deneyimi yaşadım. Hızlanır diyeceklerine yavaşladı. 2 ay önce Windows 10 kurdum. Format atacağım sizce 10 mu 11 mi kurayım?

Ne güzel deneyimlemişsin zamanında Windows Update ile. Temiz kurup tekrar deneyimle bir sonraki format zamanına kadar. Kendin karar ver.

Windows 10.

Yeni konular

Geri
Yukarı